Interesting Topics For Comparison And Contrast Essay Hydroxypyrene Synthesis Essay Essay On Company Culture Sample Essay Paper Apa Format Professional Rhetorical Analysis Essay Editing For Hire Au Esl Essays Ghostwriters For Hire Uk
search
top

Помста роду Лисиці

«Помста роду лисицi» – це роман про кохання в екстремальній ситуації, коли людина раптом опиняється перед лицем можливої й навіть неминучої смерті. За цих обставин у головного героя твору Назарлі всі почуття гранично загострені, добро і зло приймають для нього не абстрактні, а по-справжньому реальні обриси. Він переживає заново до болі чуттєві зв’язки з земним буттям. Життя становиться для нього самоцінним і неподільним, в час випробувань він відчуває численні ниті, що зв’язують його з минулим. Реальність, виражена в романтичному коханні до нього юної Мері і його дорослому коханні до Ольги, разом з його спогадами про минуле, стають для нього опорою для виживання. В цьому реальному поєдинку життя зі смертю головна роль відводиться саме земному коханню в його найтонших проявах. Поза сумнівом, що щирі любовні переживання туркменського юнака Назарлі будуть сприйняті українськими читачами й викличуть у них щирі співпереживання.

Вельсапар Ак «Помста роду Лисиці»: повість/Ак Вельсапар – Київ: Видавництво «Український пріоритет», 2018. – 136 с.
ISBN 978-617-7398-74-4

© Вельсапар Ак, 2018
© Козицька Світлана, дизайн, 2018
© Видавництво «Український пріоритет», 2018

IN ENGLISH
The Revenge of the Foxes (Помста роду Лисиці)

Moscow, during the collapse of the Soviet system: In a hospital, young people awaiting heart operations and possible death, live just for today with mischief-making and even love affairs, under the stringent gaze of the old matron, Baba Nastya. Here one of the patients, a young Turkmen, meets a Greek Comsomol boy, a Russian Stalinist with a ‘robotic’ heart, and the lovely but tragic Mary. To whom does the future belong – to the soulless robots or the poetical souls?

WordPress › Error

There has been a critical error on this website.

Learn more about troubleshooting WordPress.